Bedankt

Artefact en STUK

worden gesteund door de Vlaamse Overheid, Stad Leuven en KU Leuven

& gesponsord door Hogeschool UCLL, De Standaard, Klara, Humo, De Lijn, Deze Week

MET DANK AAN

Deelnemende kunstenaars:

EXPO


Ismaïl Bahri
Jim Campbell
Lygia Clark
Dušica Dražić
Alia Syed
Jorge Macchi
Renata Lucas
Tony Cruz Pabón
Christoph Fink
Marjolijn Dijkman
Maria Thereza Alves
Migrant Journal
Kiluanji Kia Henda
Luke Fowler
Sven Augustijnen




SOUND


Partners
Colin Self & Echo Collective
NKISI
Ellen Arkbro
Gamelan Voices
Maja Ratkje & Katarina Barruk
Ben Vince
Alabaster dePlume
Moses Boyd Solo X
Charlotte Adigéry
DJ Marcelle
Bjeor
Musarc Choir & Greta Eacott
Rudy Trouvé & Gunter Nagels
Stefaan Quix & ChampdAction
Siona Houthuys & Berten Vanderbruggen
Het nieuwstedelijk
Klankverbond
Sint-Jan-de-Doperkerk

& MORE

Alia Syed
Valeska Grisebach
Johan Wets
Radouan Mriziga
ArtForum: Karolien De Koninck, Tine Hens


SPECIALE DANK AAN
Bea Albers, Algemene Dienst Inlichting en Veiligheid (ADIV), Auguste Orts, Francisca Bagulho, Narciso Bernardo, Berwick Film & Media Arts Festival, Erica Bohm, Frans Buelens, CA2M, Josefina Carón, Matt Carter, Centre de Documentation historique des Forces armées (ACOS IS/CA), Joe Cheetham, Cinema ZED, Courtisane, María Palacios Cruz, Cultural Association "The World of Lygia Clark", Stoffel Debuysere, Helen Defever, Bart Deputter, Craig Dorety, Estudio Macchi, FelixArchief, Fonk vzw, Flávia França, Anselm Franke, Ludo Froyen, Galeria Filomena Soares, Galeria Luisa Strina, Anthony Gartland, Luc Geurts, Goethe-Institut Brüssel, Ann Goossens, Megan Gorham, Lynsey Graham, Groendienst Stad Leuven, Laura Herman, Kristien Jacobs, Hai-Chay Jiang, Alice Joubert-Nikolaev, Katrien Kolenberg, Koninklijk Museum voor Midden-Afrika, KU Leuven, Alice Lea, La Loge, Marie Logie, LUX, Roeland Luyten, Anneleen Masschelein, Karolien Meuwissen, Michel Rein Paris, Ministerie van Buitenlandse Zaken, Ministerie van Defensie, The Modern Institute, Koen Monserez, Louis Mortier, Charlotte en William Mortier Logie, Jan Mot, Sofía Gallisá Muriente, Constanza Parra Novoa, ONKRUID, OPEK, Oxenford Collection, Plantentuin Meise, Lukas Pol, Evelien Prové, Jules Roovers, Ellie Royle, Brian Runser, Christina Seyfried, Susie Simmons, SLAC, SoundImageCulture / SIC, Mattias Staelens, Joeri Steeno, Elisa Strinna, Stéphane Symons, Peter Taylor, An van Dienderen, Kris Van Heuckelom, Anton Van Rompaey, Bart Vanmontfort, Filip Verloove, Daphne Vermeersch, Bento Vianna, Kai Vollmer, Julian Volz, Susanne Weck, Julia Wielgus, Mark Wilemsen, Elena Marinova Wolff



De ARTEFACT-gidsen



De STUK-vrijwilligers



De STUK-ploeg


Steven Vandervelden - algemene en artistieke leiding
Klaus Ludwig - zakelijke leiding
Jasmijn Dhaese - assistent zakelijke leiding

Margaux Janssens - dagelijkse leiding
Jan Willemsens - infrastructuurbeheer

Pieter-Paul Mortier - curator artefact
Karen Verschooren - curator beeldende kunst & artefact
Gilles Helsen - programmatie muziek & artefact sound program
Charlotte Vandevyver - programmatie dans

Steven Vandervelden - coördinatie playground & kunst in de publieke ruimte

Leen Bleys - productie dans
Ilse Van Essche - productie beeld, artefact & playground
Inge Lauwers - productie beeld, artefact & playground
Ellen Decoodt - productie artefact
Flavie Lindemans - stage productie artefact
Camille Meuleman - stage assistent curator artefact

Liesbeth van Grinsven - publiekswerking en gidsencoördinatie artefact

Antea Van Woensel - vrijwilligerscoördinatie

Frank Geypens - hoofd communicatie
Caroline Henderickx - communicatie
Joeri Thiry - communicatie
Sara Thewissen - grafische vormgeving
Antea Van Woensel - communicatie

Roel Penninckx - technische leiding
Babs Boey - techniek
Anne Heyman - techniek
Tom Philips - techniek
Klaas Trekker - techniek
Neal Van Pee - techniek
Jorne Hermans - techniek
Dries Demuynck - techniek
Stijn Vanwing - techniek

Stijn Van Lommel-Wuestenberg - systeembeheer & it

Ingrid Van Eycken - coördinatie onthaal & ticketing
Annemie Lambrechts - onthaal & ticketing
Flavie Lindemans - onthaal & ticketing
Nienke Vanderwegen - onthaal & ticketing
Antea Van Woensel - onthaal & ticketing
Celie Huybens - onthaal & ticketing

Leen Van Hoeck - boekhouding

Stijn Van Lommel-Wuestenberg - catering

Raphael Klaps - coördinatie stukcafé
Margaux Janssens - coördinatie stukcafé
Benjamin Khalil Zare - barbeheer stukcafé


Raad van Bestuur

Saïd El Khadraoui (voorzitter), Peter Anthonissen, Lies Daenen, Bart Raymaekers, Stefaan Saeys, Shila Anaraki, Jasper Tweepenninckx, Leen Van Ende, Piet Forger, Denise Vandevoort, Anke Gilleir, Sammy Ben Yakoub, Annemie Lemahieu, Frederik Vandepitte, Lut Vercruysse