Bedankt

Artefact en STUK

worden gesteund door de Vlaamse Overheid, Stad Leuven en KU Leuven

& gesponsord door Hogeschool UCLL, De Standaard, Klara, Deze Week

MET DANK AAN


Alle kunstenaars


EXHIBITION
Khaled Barakeh
Anouk De Clercq
Helen Cammock
Tom Callemin
Daria Martin
Charline Tyberghein
Claudia Fontes
Ben Thorp Brown
Eva Kot’átková
Elliott Erwitt
Anagram
Suzanne Lacy
Alexandra Leyre Mein
Francesca Grilli
Ugo Rondinone
Peter Aers



Speciale dank aan

Rudi D’Hooghe
Nidesh Lawtoo
Anouk De Clercq
Anneleen Winten
Soukaïna Bennani
Auguste Orts
Kate MacGarry Gallery
Gallery Maureen Paley, London
Gallery Sofie Van de Velde
Cecilia Brunson Projects
Meyer Riegger Gallery
Fonk
Cortizona
Daniela Vervloet - Tsjechisch Centrum
Jitka Pánek Jurková - Tsjechisch Centrum


De ARTEFACT-gidsen

De STUKvrijwilligers

De STUKploeg

Steven Vandervelden - algemene en artistieke leiding
Klaus Ludwig - zakelijke leiding

Leen Van Hoeck - assistentie zakelijke leiding / boekhouding

Margaux Janssens - dagelijkse leiding
Willem Vanderhoydonks - infrastructuurbeheer

Gilles Helsen - programmatie geluid
Karen Joosten - programmatie dans
Karen Verschooren - curator beeldende kunst & artefact
Steven Vandervelden - programmatie playground

Ilse Van Essche - productie beeldende kunst, artefact & playground

Leen Bleys - productie dans
Inge Lauwers - productie artefact, playground & geluid

Sofia Van Laer - stage productie artefact
Adinda Aryanto - stage assistent curator artefact
Marjolein Guldentops - stage artefact publiekswerking

Ria Robijns - stage artefact publiekswerking

Martje Ceulemans - hoofd communicatie

Frank Geypens - communicatie
Caroline Henderickx - communicatie
Sara Thewissen - grafische vormgeving

Joeri Thiry - communicatie

Leen Van Ende - publiekswerking en gidsencoördinatie artefact

Antea Van Woensel - vrijwilligerscoördinatie
Maud Philips - stage artefact vrijwilligerscoördinatie

Roel Penninckx - technische leiding

Klaas Trekker - technische productie
Babs Boey - techniek
Anne Heyman - techniek
Tom Philips - techniek
Neal Van Pee - techniek
Renaldo Maria - techniek

Fenna Maas - techniek

Liesl Peeters - stage techniek

Lene Maesen - stage techniek

Lorenzo Soetarto - systeembeheer & IT

Ingrid Van Eycken - coördinatie onthaal & ticketing
Annemie Lambrechts - onthaal & ticketing
Antea Van Woensel - onthaal & ticketing

Felien Vandermotten - onthaal & ticketing
Anna Brys - onthaal & ticketing
Anemoon Hauters - onthaal & ticketing

Oriana Lemmens - onthaal & ticketing

Gert Lauwaert - catering
Jurgen Debergh - catering

Benjamin Khalil Zare - coördinatie stukcafé
Margaux Janssens - coördinatie stukcafé
Hans Fannes - hoofdtapper stukcafé

Julio Cesar Dias Teixeira - hoofdtapper stukcafé

Ronnie Spoelstra - hoofdtapper stukcafé

Cecilia Nyarko - kuisploeg

Mohamed El Ghanoui - kuisploeg



BESTUUR

Saïd El Khadraoui (voorzitter), Peter Anthonissen, Sammy Ben Yakoub, Piet Forger, Anke Gilleir, Shila Hadji Heydari Anaraki, Bart Raymaekers, Stefaan Saeys, Denise Vandevoort, Lut Vercruysse, Celien Govaerts, Luca Turcksin, Els Theunis, Anja Verbeeck.