Thanks

Artefact and STUK

are supported by Vlaamse Overheid, Stad Leuven and KU Leuven

& sponsored by Hogeschool UCLL, De Standaard, Klara, Humo, De Lijn, Deze Week


THANKS TO


Participating artists:

EXPO


Ismaïl Bahri
Jim Campbell
Lygia Clark
Dušica Dražić
Alia Syed
Jorge Macchi
Renata Lucas
Tony Cruz Pabón
Christoph Fink
Marjolijn Dijkman
Maria Thereza Alves
Migrant Journal
Kiluanji Kia Henda
Luke Fowler
Sven Augustijnen



SOUND


Partners
Colin Self & Echo Collective
NKISI
Ellen Arkbro
Gamelan Voices
Maja Ratkje & Katarina Barruk
Ben Vince
Alabaster dePlume
Moses Boyd Solo X
Charlotte Adigéry
DJ Marcelle
Bjeor
Musarc Choir & Greta Eacott
Rudy Trouvé & Gunter Nagels
Stefaan Quix & ChampdAction
Siona Houthuys & Berten Vanderbruggen
Het nieuwstedelijk
Klankverbond
Sint-Jan-de-Doperkerk


& MORE

Alia Syed
Valeska Grisebach
Johan Wets
Radouan Mriziga
ArtForum: Karolien De Koninck, Tine Hens


SPECIAL THANKS TO
Bea Albers, Algemene Dienst Inlichting en Veiligheid (ADIV), Auguste Orts, Francisca Bagulho, Narciso Bernardo, Berwick Film & Media Arts Festival, Erica Bohm, Frans Buelens, CA2M, Josefina Carón, Matt Carter, Centre de Documentation historique des Forces armées (ACOS IS/CA), Joe Cheetham, Cinema ZED, Courtisane, María Palacios Cruz, Cultural Association "The World of Lygia Clark", Stoffel Debuysere, Helen Defever, Bart Deputter, Craig Dorety, Estudio Macchi, FelixArchief, Fonk vzw, Flávia França, Anselm Franke, Ludo Froyen, Galeria Filomena Soares, Galeria Luisa Strina, Anthony Gartland, Luc Geurts, Goethe-Institut Brüssel, Ann Goossens, Megan Gorham, Lynsey Graham, Groendienst Stad Leuven, Laura Herman, Kristien Jacobs, Hai-Chay Jiang, Alice Joubert-Nikolaev, Katrien Kolenberg, Koninklijk Museum voor Midden-Afrika, KU Leuven, Alice Lea, La Loge, Marie Logie, LUX, Roeland Luyten, Anneleen Masschelein, Karolien Meuwissen, Michel Rein Paris, Ministerie van Buitenlandse Zaken, Ministerie van Defensie, The Modern Institute, Koen Monserez, Louis Mortier, Charlotte en William Mortier Logie, Jan Mot, Sofía Gallisá Muriente, Constanza Parra Novoa, ONKRUID, OPEK, Oxenford Collection, Plantentuin Meise, Lukas Pol, Evelien Prové, Jules Roovers, Ellie Royle, Brian Runser, Christina Seyfried, Susie Simmons, SLAC, SoundImageCulture / SIC, Mattias Staelens, Joeri Steeno, Elisa Strinna, Stéphane Symons, Peter Taylor, An van Dienderen, Kris Van Heuckelom, Anton Van Rompaey, Bart Vanmontfort, Filip Verloove, Daphne Vermeersch, Bento Vianna, Kai Vollmer, Julian Volz, Susanne Weck, Julia Wielgus, Mark Wilemsen, Elena Marinova Wolff



The ARTEFACT guides



The STUK volunteers



The STUK team


Steven Vandervelden - general & artistic director
Klaus Ludwig - financial director
Jasmijn Dhaese - assistant financial director

Margaux Janssens - chief operating officers
Jan Willemsens - facility management

Pieter-Paul Mortier - curator Artefact
Karen Verschooren - curator visual arts & Artefact
Gilles Helsen - programmer sound & artefact sound
Charlotte Vandevyver - programmer dance

Steven Vandervelden - coordination playground & art in the public domain

Leen Bleys - production dance
Ilse Van Essche - production image, Artefact & Playground
Inge Lauwers - production image, Artefact & Playground
Ellen Decoodt - production Artefact
Flavie Lindemans - intern production Artefact
Camille Meuleman - intern assistant curator Artefact

Liesbeth van Grinsven - audience coördination and guided tour coordination Artefact

Antea Van Woensel - volunteers coordination

Frank Geypens - head of communications
Caroline Henderickx - communication
Joeri Thiry - communication
Sara Thewissen - graphic design
Antea Van Woensel - communication

Roel Penninckx - technical director
Babs Boey - technician
Anne Heyman - technician
Tom Philips - technician
Klaas Trekker - technician
Neal Van Pee - technician
Jorne Hermans - technician
Dries Demuynck - technician
Stijn Vanwing - technician

Stijn Van Lommel-Wuestenberg - system management & IT

Ingrid Van Eycken - coordination reception & ticketing
Annemie Lambrechts - reception & ticketing
Flavie Lindemans - reception & ticketing
Nienke Vanderwegen - reception & ticketing
Antea Van Woensel - reception & ticketing
Celie Huybens - reception & ticketing

Leen Van Hoeck - accounting

Stijn Van Lommel-Wuestenberg - catering

Margaux Janssens - coordination STUKcafé
Benjamin Khalil Zare - bar management STUKcafé


Board of members

Saïd El Khadraoui (chairman), Peter Anthonissen, Lies Daenen, Bart Raymaekers, Stefaan Saeys, Shila Anaraki, Jasper Tweepenninckx, Leen Van Ende, Piet Forger, Denise Vandevoort, Anke Gilleir, Sammy Ben Yakoub, Annemie Lemahieu, Frederik Vandepitte, Lut Vercruysse